Tunnustamine

TUNNUSTAMINE ÕA 2021/2022

NOVEMBER 2021

• Valga Gümnaasiumi projekt „Valga Gümnaasiumi õpilased võrgutavad koole molekulaargastronoomiaga populaarteaduse võrku” pälvis Ettevõtlik Kool edulugude konkursi finaalis kategoorias parim koostöötegu II koha.

OKTOOBER 2021

• 9. oktoobril toimusid Pärnumaal Jõulumäel Eesti karikavõistlused murdmaajooksus, kus meie kooli 11. r klassi õpilane Carmen Rääk ja 11. s klassi õpilane Markko Gerassimov saavutasid auhinnalised kohad. Carmen Rääk võitis TU-18 vanuseklassi 3000m jooksus I koha ja Markko Gerassimov saavutas PU-18 vanuseklassi 4000m jooksus III koha. Oktoobri lõpus ootab mõlemaid jooksjaid vabariigi koondvõistkonna koosseisus ees Balti võistkondlikud meistrivõistlused murdmaajooksus Leedus.

• 5. oktoobril toimus Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses pidulik tänuüritus nimega „Olemise uhkus“, kus peeti meeles Valga valla aasta õpetajaid ja haridusspetsialiste. Valga Gümnaasiumi keemia- ja füüsikaõpetaja Piret Markson on Valga valla aasta gümnaasiumiõpetaja.

SEPTEMBER 2021

• 28. septembril Tõrvas toimunud Valgamaa koolinoorte meistrivõistlustel murdmaajooksus saavutasid meie kooli õpilased auhinnalisi kohti.
    Carmen Rääk - TU-18 arvestuses 2000 m jooksus I koht
    Melani Taniel - TU-18 arvestuses 500 m jooksus I koht
    Markko Gerassimov - PU-18 arvestuses 3000 m jooksus I koht
    Elis-Marie Eglit - TU-18 arvestuses 2000 m jooksus II koht
    Dan Šemeljov - PU-18 arvestuses 1000 m jooksus II koht

• Valga Gümnaasiumi projekt „Valga Gümnaasiumi õpilased võrgutavad koole molekulaargastronoomiaga populaarteaduse võrku” jõudis Ettevõtlik Kool edulugude konkursi finaali kategoorias parim koostöötegu.